MAKALELER

İmzalar için Microsoft 365 Sertifikalı tek çözüm – Office 365 için CodeTwo E-posta İmzaları

\Yayınlanankaydeden Michał Królewicz

Büyük haber: Office 365 için CodeTwo E-posta İmzaları, Microsoft tarafından kalemle test edildi ve incelendi ve artık Microsoft 365 Sertifikalı! Bu başarı, CodeTwo'nun müşteri verilerini koruma konusundaki liderliğini sağlamlaştırıyor – başka hiçbir e-posta imza yazılımı satıcısı Microsoft 365 uygulama sertifikasyonunu başarıyla tamamlamadı.

\

CodeTwo'nun bulut hizmeti, Microsoft tarafından güvenlik, uyumluluk ve veri işleme uygulamaları için endüstri standartlarına ve denetimlerine göre titizlikle incelendi. Bu, hizmetin tüm altyapısının kapsamlı sızma testini içeriyordu.

Bulut uygulamamız için Microsoft 365 sertifikasını almak çok kolaydı. Tüm süreç CodeTwo'ya, güvenlik duruşumuzu nasıl daha da geliştirebileceğimiz konusunda değerli bilgiler ve pratik öneriler paylaşan Microsoft'un birinci sınıf güvenlik uzmanları ve penetrasyon test uzmanlarıyla çalışmak için harika bir fırsat sağladı. Önceki ISO 27001, 27018 ve Cyber ​​Essentials sertifikalarımızla birlikte Microsoft 365 Sertifikasyonu, CodeTwo müşterilerinin piyasadaki en güvenli e-posta imza çözümünü kullandıklarından emin olabileceği anlamına gelir.

\Simon Szczesniak
CodeTwo CEO'su

Microsoft , belgelerindeki süreci şu şekilde özetler :

Sertifikasyon aşaması, uygulamanın ve destekleyici altyapısının kapsamlı bir güvenlik denetimi etrafında toplanır. Uygulama, SOC 2, PCI DSS ve ISO 27001 gibi önde gelen endüstri standardı çerçevelerden türetilen bir dizi güvenlik kontrolüne göre incelenecektir. […] Sertifika alan uygulamalar, güçlü güvenlik ve uyumluluk uygulamalarının yürürlükte olduğunu göstermiştir. müşteri verilerini koruyun.

Office 365 için CodeTwo E-posta İmzaları, artık potansiyel müşterilerin uygulamanın güvenlik ve uyumluluk bilgilerini hızlı bir şekilde gözden geçirebileceği Microsoft 365 uyumlu uygulamalar sayfasında resmi olarak listelenmiştir . Uygulamamızın güvenlik önlemlerine ilişkin eksiksiz bir genel bakışa ihtiyacınız varsa , ürün sayfasını ziyaret edin .